*

A Hegyvidék TV heti műsora

A Hegyvidék TV online is nézhető: http://hegyvidektv.hu/

A részletes TV műsort itt olvashatja:

Hétfő:

07:00 Útinform

10:00 Budai Híradó

10:30 Gyerek percek

11:00 Sportolj velünk

12:00 Budai Híradó

12:15 Mádai Norbert-Pető Dávid-Sándor Csaba: 48 becsülete

14:00 Budai Híradó

14:15 Fabinyi Tamás: Lelkészek gyermekei

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Kommentár nélkül

20:00 Hírek

20:05 Pénztárca

20:30 Generációk

21:00 Budai Híradó

21:15 Boros Ferenc-Horváth Zoltán: Barakkváros foglyai

22:15 Kultúrpont

22:45 Ökopakk

23:00 Budai Híradó

23:15 Ziccer

23:30 Gázfröccs

24:00 Hírek

 

Kedd:

07:00 Útinform

10:00 Budai Híradó

10:30 Gyerek percek

11:00 Sportolj velünk

12:00 Budai Híradó

12:15 Boros Ferenc-Horváth Zoltán: Barakkváros foglyai

14:00 Budai Híradó

14:15 Sívó Júlia-Surányi Z.András: A folyó másik partja (Dunatáj Alapítvány)

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Minőségi idő

19:45 Ökopakk

20:00 Hírek

20:05 Kultúrpont (ism.)

20:30 Budai Magazin

20.45 Ziccer (ism.)

21:00 Budai Híradó

21:15 Mohi Sándor: Engem a szél (Dunatáj Alapítvány)

22:15 Kék Hírek (ism)

22:45 Építech

23:00 Budai Híradó

23:15 Kultúrpont (ism)

23:45 Ökopakk (ism)

24:00 Hírek

Szerda:

07:00 Útinform

10:00 Budai Híradó

10:30 Gyerek percek

11:00 Sportolj velünk

12:00 Budai Híradó

12:15 Mohi Sándor: Engem a szél (Dunatáj Alapítvány)

14:00 Budai Híradó

14:15 Boros Ferenc-Horváth Zoltán: Barakkváros foglyai

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Pénz-Tárca

19:45 Kék Hírek

20:00 Hírek

20:05 Kultúrpont

20:30 Ökopakk

21:00 Budai Híradó

21:15 Fabinyi Tamás: Lelkészek gyermekei

22:15 Ziccer

22:30 Minőségi idő

23:00 Budai Híradó

23:15 Kreatív séf

23:45 Vadőrző

24:00 Hírek


Csütörtök:

07:00 Útinform

10:00 Budai Híradó

10:30 Gyerek percek

11:00 Sportolj velünk

12:00 Budai Híradó

12:15 Fabinyi Tamás: Lelkészek gyermekei

14:00 Budai Híradó

14:15 Mádai Norbert-Pető Dávid-Sándor Csaba: 48 becsülete

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Pénz – Tárca

19:45 Budai magazin

20:00 Hírek

20:05 Lélekemelő

21:00 Budai Híradó

21:15 Boros Ferenc-Horváth Zoltán: Barakkváros foglyai

22:15 Üzleti Negyed

22:45 Vadőrző

23:00 Budai Híradó

23:15 Gázfröccs

23:45 Kék hírek

24:00 Hírek

 

Péntek:

07:00 Útinform

10:00 Budai Híradó

10:30 Gyerek percek

11:00 Sportolj velünk

12:00 Budai Híradó

12:15 Boros Ferenc-Horváth Zoltán: Barakkváros foglyai

14:00 Budai Híradó

14:15 Mohi Sándor: Engem a szél (Dunatáj Alapítvány)

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Kultúpont

19:45 Kempo magazin

20:00 Hírek

20:05 Kommentár nélkül

21:00 Budai Híradó

21:15 Mádai Norbert-Pető Dávid-Sándor Csaba: 48 becsülete

22:15 Kreatív séf

22:45 Budai Magazin

23:00 Budai Híradó

23:15 Építech

23:45 Ziccer

24:00 Hírek

 

Szombat:

07:00 Alfa és Omega-katolikus mise

8:00 Generációnk (ism)

8:30 Kreatív séf (ism)

09:00 Gyerek percek

09:30 Sportolj velünk

10:00 Alfa és Omega, katolikus mise

11:00 Rendszerváltó televíziók

12:00 Budai Híradó

12:15 Református Istentisztelet

14:00 Budai Híradó

14:15 Evagélikus Istentisztelet

16:00 Alfa és Omega-katolikus mise

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Minőségi idő

19:45 Ziccer

20:00 Hírek

20:05 Pénztárca

20:30 Kreatí séf

21:00 Budai Híradó

21:15 Borsody István: Szulejmán Titok

22:15 Pénztárca

22:45 Vadőrző

23:00 Budai Híradó

23:15 Ökopakk

23:30 Minőségi idő

24:00 Hírek



Vasárnap:

07:00 Alfa és Omega-katolikus mise

08:30 Pénztárca

09:00 Gyerek percek

09:30 Sportolj velünk

10:00 Alfa és Omega-katolikus mise

11:00 Borsody István: Szulejmán Titok

12:00 Budai Híradó

12:15 Ökopakk

12.30 Budai magazin

13:00 Hírek

13:15 Vadőrző

13:30 Kreatív séfw

14:00 Budai Híradó

14:15 Evagélikus Istentisztelet

16:00 Református Istentisztelet

17:00 Sportolj velünk

17:30 gyerekpercek

18:00 Képújság

19:00 Budai Híradó

19:15 Alfa és Omega-katolikus mise

20:30 Kultúrpont

21:00 Budai Híradó

21:15 Fabinyi Tamás: Jézus szerepei

22:15 Minőségi idő

22:45 Vadőrző

23:00 Budai Híradó

23:15 Ökopakk

23:30 Pénztárca

24:00 Hírek